У МОЗ заборонили запрошувати Діда Мороза на дитячі свята

Міністерство охорони здоров'я заборонило батькам відвідувати новорічні свята своїх дітей, запрошувати на них Діда Мороза та аніматорів.

poltavska-khvilia_xcwi/bCBrRBT7g.jpeg
(Фото — ye.ua)
«Новорічні та різдвяні свята – це час, коли люди різного віку збираються разом – родиною, на релігійні заходи або для святкування з друзями. У той самий час, пандемія коронавірусної хвороби, на жаль, ще далека від завершення, і ми всі повинні бути вкрай обережними», – сказав міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.

Також у МОЗ підкреслили, що батькам та іншим членам сім'ї не рекомендується відвідувати урочисті заходи в умовах карантину, щоб знизити ризик інфікування коронавірусом в дитячих колективах.

На новорічні ранки в дитячих садах і школах заборонено запрошувати Діда Мороза та інших акторів. Свята дозволяється проводити тільки в класах без глядачів і аніматорів.

«Запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які розважали б дітей і брали участь у святі не дозволяється. Тобто організовувати, проводити захід і брати участь можуть тільки співробітники навчального закладу», –  повідомили в МОЗ.

Нагадаємо, що на Полтавщині зростає кількість дітей, які інфікуються коронавірусом.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар