У ПНПУ досі не визначили переможця виборів ректора

14 квітня у Полтавському національному педагогічному університеті відбувся другий тур виборів ректора. Проте він завершився невдало - кандидати не набрали необхідну для перемоги кількість голосів.

Про це повідомляє видання ЗМІСТ.

Учасники другого туру - проректор Сергій Шевчук та очільниця природничого факультету Марина Гриньова. Участь у виборах взяли 425 студентів та працівників університету.

Сергій Шевчук у минулому очолював Департамент освіти Полтавської облдержадміністрації. Після цього очолив кафедру географії та краєзнавства  в ПНПУ. У 2016 році став проректором з наукової роботи, а потім захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора географічних наук. Шевчук вивчає географію, історію географії тощо. Має свідоцтва про реєстрацію авторського права на наукові твори, видає наукові публікації та фахові статті.

Марина Гриньова очолює природничий факультет університету. Як йдеться в «Google Академії», її праці присвячені гуманізації освіти, саморегуляції та різних педагогічним технологіям. Онлайн-енциклопедія «Вікіпедія» повідомляє, що Марина Гриньова виступає опонентом під час захисту дисертацій у різних містах України, а під її керівництвом молоді науковці захистили 18 кандидатських дисертацій.

Ярослава Фоніна

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар