У Полтаві депутати не підтримали програму компенсації грошей підприємцям за генератори

23 грудня на черговій сесії міськради більшість депутатів не підтримали програму часткової компенсації вартості генераторів для підприємців Полтави.

poltavska-khvilia_xcwi/UIE-Hit4R.png

Програма передбачає компенсацію не більше як 50% вартості генератора, але не більше 80 тис. грн. На 2022 рік на відшкодування мали б закласти мільйон гривень. За підрахунками депутатів, за ці кошти міськрада зможе відшкодувати гроші лише 85 підприємцям.

Оператором цієї програми є Департамент економіки та інвестицій, яким керує депутатка фракції «ППЛ» Влада Співак. Напередодні голосування депутат від «ППЛ» Сергій Каплін заявив, що його партія може усунутися від програми:

«Навіть можемо запропонувати, що в цій комісії, яка буде розподіляти кошти і призначати підприємців, брали участь лише представники фракцій, які обрані до Полтавської міської ради. Проте хотів би після цих змін, щоб передбачили реальну суму, а не ці смішні мільйон гривень, коли дамо десятьом підприємцям на ці компенсації. Щоби передбачили туди 50-100 млн грн. У нас профіцитних коштів у бюджеті майже 900 млн грн».

Також більшість депутатів зазначили, що цьогоріч міська рада не встигне освоїти мільйон гривень, які передбачені програмою. Отож через розбіжності думок депутатів щодо механізму реалізації програми, її не було підтримано.

Нагадаємо, що Полтавські депутати не підтримали звернення про заборону церков Московського патріархату.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар