У Полтаві ексдиректорку КП «Добробут» суд відправив під домашній арешт

21 листопада Октябрський райсуд розглянув клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу для ексдиректорки КП «Добробут» Катерини Гарбар.

poltavska-khvilia_xcwi/Yhb_lRHIg.jpeg
Катерина Гарбар (Фото — poltava.to)

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

За версією правоохоронців, колишня керівниця комунального підприємства проводила тендерні закупівлі у 2021 році, щоб інша юридична особа отримувала неправомірну вигоду.

У судовій ухвалі йдеться, що у 2021 році «Добробут» закуповувало продукти за завищеними цінами. Зокрема, у вересні того року комунальники оголосили майже 10-мільйонний тендер на закупівлю продуктів, зокрема мандаринів, винограду, перцю, томатів, капусти, огірків. Підряд у цьому тендері віддали фірмі «Сефторг».

Згодом, директорка уклала з фірмою додаткові угоди, які передбачали зменшення кількості закупленого товару та вартості до 3,6 млн грн. Виконуючи умови договору «Сефторг» постачало продукти за завищеною вартістю. Протягом листопада-грудня «Добробут» перерахувало до «Сефторг» 1,5 млн грн за продукти.

Крім того, у «Сефторг» придбали груші на загальну суму майже 9 тис. грн без проведення тендеру.

poltavska-khvilia_xcwi/yaV1lgHIg.png
Договір на постачання продуктів
poltavska-khvilia_xcwi/dy6-_RNIg.png
Договір на постачання продуктів

За підрахунками правоохоронців, через закупівлю овочів «Добробут» зазнало збитків на 468 тис. грн. Нині Гарбар підозрюють у зловживанні службовим становищем, їй повідомлено про підозру.

На судовому засіданні ухвалили відправити Катерину Гарбар під домашній арешт в нічний час доби на два місяці.

Додамо, що КП «Добробут Полтавської громади Полтавської міської ради» створили 19 березня 2021 року, коли міськраду очолював Олександр Мамай. Катерину Гарбар призначили директором підприємства. «Добробут» створили для харчування закладів освіти, охорони здоров'я, культури, оздоровчих закладів, які належать громаді.

Нагадаємо, що 18 вересня призначили заступника директора КП «Добробут». Ним став Борис Совгиря.

Станом на червень 2023 року «Добробут» підписало близько 100 договорів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар