У Полтаві міськрада витратить мільйон на висвітлення своєї діяльності

12 травня на засіданні виконкому Полтавської міськради проголосували за виділення коштів на програму висвітлення діяльності міської ради. Це обійдеться жителям Полтавської громади в один мільйон гривень.

poltavska-khvilia_xcwi/vKsBc3_7R.jpeg

За словами міського голови Олександра Мамая, за виділення коштів проголосували ще 18 березня на сесії, а сьогодні приймають під ці кошти програму.

«Ми хочемо додати в програму оповіщення переселенців про послуги, чи то громадські роботи тощо. Більшість цих коштів піде на висвітлення цієї роботи. Що стосується висвітлення діяльності міського голови — у мене є Telegram-канал, жодної копійки я витрачати не буду», — прокоментував Мамай.

Секретар міськради Андрій Карпов висловився проти цієї програми:

«Порядок денний сесії формували до війни. Тому я хочу, щоб зараз ми зважено ставилися до витрачання цих коштів. Ми сьогодні передали військовим автомобіль за пів мільйона, можна було б купити ще дві машини на ці кошти — буде більше користі. До речі, де розрахунки? Чому саме один мільйон, з чого ви виходили?», — сказав Андрій Карпов.

«За» проголосували більшість членів виконкому, програму прийняли.

Раніше ми писали, що Полтавська міськрада передала військовим позашляховик.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар