У Полтаві можна запропонувати варіанти перейменування вулиць

У Полтавській громаді розпочинається громадське обговорення щодо перейменування бульварів, вулиць, провулків та площ другої черги черги.

poltavska-khvilia_xcwi/o-HJw754g.jpeg

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Мешканці можуть висловити свою думку, запропонувати варіанти перейменування назв бульварів, вулиць, провулків та площ, що названі на честь російських діячів. Громадське обговорення проводитимуть у два етапи:

  • збір пропозицій від мешканців Полтавської міської територіальної громади – учасників громадського обговорення, у тому числі із застосуванням анкети-опитувальника з 12 грудня до 26 грудня 2022 року включно.
  • електронне голосування на платформі E-dem https://consult.e-dem.ua/polls (розділ «Консультації з громадськістю», Полтавська міська територіальна громада), оголошення про яке буде оприлюднено окремо, після розгляду та аналізу поданих пропозицій.

Надіслати пропозиції можна в електронному варіанті, заповнивши анкету. Також можна надіслати листа в письмовому вигляді за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Небесної сотні, 1/23, Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради.

Усі запропоновані варіанти назв будуть розглянуті на відкритому засіданні робочої групи з питань перейменування, яке заплановане на 17 січня 2023 року о 13:00 у приміщенні зали засідань Полтавської міської ради.

Раніше ми писали, що Полтава має зносити пам'ятники наступною.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар