У Полтаві не підтримали демонтаж пам'ятників Зигіну, Ватутіну та Пушкіну

На засіданні міської ради не підтримали рішення щодо демонтажу пам'ятників та припинення роботи вічного вогню, що могло б зекономити один мільйон гривень за спалювання газу на рік.

poltavska-khvilia_xcwi/RdWm4it4g.jpeg

Демонтаж підтримали 20 депутатів, одна людина утрималася від голосування, проти не висловився ніхто.

Про це повідомив кореспондент «Полтавської хвилі», що перебуває на засіданні.

Міський голова розповів, що немає права зносити пам'ятник Зигіну, бо не збереглося жодного документу з радянського союзу:

«Спочатку треба зробити документи, а потім приймати рішення», — висловився Олександр Мамай.

Депутат Юліан Матвійчук має інший погляд на пам'ятники. Військовий вважає, що ніяких окупантів у місті не може бути, і їх пам'яток також:

«Ми маємо поставити перед собою питання: чи живемо у радянському союзі, чи в незалежній вільній Україні. Ватутін та Зигін це окупанти, що йшли знищувати УНР. Та історія, яку ми мали у 17-19 роках вже не повториться, ми дамо відсіч російській агресії», — розповів Юліан Матвійчук.

Депутатка Юлія Городчаніна нагадала, що в радянській історії робили героями тих, хто знищував українців. Ватутін один із діячів, що встановлював радянський режим та розганяв українські повстання. Велике питання і до Зигіна:

«Пам’ятник стоїть роками і ніхто не робить йому документи. Ми в законний спосіб, згідно всіх процедур можемо демонтувати та перенести пам’ятники в музей», — Юлія Городчаніна.

Нагадаємо, Полтавські депутати не підтримали звернення про заборону церков Московського патріархату.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Віталій
    23 груд.
    Може ще не на часі, але знаючи, що спечений коровай для зустрічі московитів вже почествів і пекар не дочекався окупації..., думаю питання саме у підлабузництві до московії, однією думою на двох стільцях.
    Відповісти