У Полтаві перейменують Сонячний парк на честь загиблого воїна Євгенія Браха

На засіданні виконавчого комітету рідним загиблого воїна Євгенія Браха запропонували перейменувати Сонячний парк на його честь.

poltavska-khvilia_xcwi/Lu9pj1GIR.webp

Про це стало відомо з трансляції засідання виконавчого комітету.

Раніше на честь воїна хотіли перейменувати вулицю Пушкіна. Проте окрім Євгенія Браха на центральну вулицю подали імена Віталія Грицаєнка та Юліана Матвійчука. Сьогодні члени виконкому та рідні загиблого воїна підтримали пропозицію про перейменування Сонячного парку на честь «Малі». Натомість вулицю Пушкіна винесли в четверту чергу перейменувань топонімів у Полтавській громаді.

Євген Брах народився 2 жовтня 1995 року у Машівському районі. У 19 років вступив до Французького іноземного легіону. Коли військовий дізнався про повномасштабне вторгнення росії до України, то повернувся додому та став на захист своєї держави. Воїн загинув 21 вересня 2022 року. У Євгенія залишилися дружина та тримісячний син.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • НГ
    Нестеренко Галина
    12 жовт.
    Навіщо, це ж дитячий парк завжди був і залишиться... Назвіть його ім'ям вулицю або сквер на його малій батьківщині... Прикро писати це але доходить до абсурду все це)))
    Відповісти