У Полтаві планують відремонтувати чотири об'єкти за кредитні кошти

Полтавська міська рада планує подати чотири об'єкти на кредитну програму Європейського інвестиційного банку: школа №9 на Павленках, НВК №16 на Огнівці, спортивний комплекс «Спартак» і реставрація мосту через Ворсклу.

poltavska-khvilia_xcwi/XsZbpHx7R.jpeg
(Фото — Служба автомобільних доріг у Полтавській області)

Цього року у конкурсі можуть взяти участь дев'ять областей: Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Херсонська, Київська, Одеська і Полтавська.

Необхідну документацію готує Інститут розвитку міста разом з управлінням капбудівництва і УЖКГ. Подати хочуть чотири об'єкти:

  • Реставрація мосту через Ворсклу;
  • Реконструкція школи №9 з добудовою нового корпусу;
  • Реконструкція палацу спорту «Спартак»;
  • Реконструкція навчально-виховного комплексу №16.

Документи потрібно подати до 4 лютого. За програмою, держава бере кредит в Європейському інвестиційному банку і передає кошти громадам як безповоротну грошову допомогу.

Конкретну суму, яку хочуть виділити на Полтаву, визначать після підписання відповідної угоди між Мінрегіоном і Європейським інвестиційним банком.

Керівниця Інституту розвитку міста Тетяна Татаріна розповіла, якщо проєкти не відберуть на кредитну програму ЄІБ, їх будуть подавати на ДФРР або ж шукати інші джерела інвестицій.

Раніше ми писали, що планують побудувати на Полтавщині коштом місцевого бюджету спільно з Державним фондом регіонального розвитку.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар