У Полтаві погасили марку, присвячену легендарній фразі про «рускій воєнний корабль»

12 квітня у відділенні полтавському відділенні «Укрпошти» відбулося спецпогашення марки «Рускій воєнний корабль, іді на*уй!». Це перша марка «Укрпошти», яка з'явиться в умовах воєнного стану. Відсьогодні вона вводиться в обіг по всій країні.

poltavska-khvilia_xcwi/k0xqa1U7g.jpeg
Фото — Полтавська ОВА

Як повідомили у Полтавській ОВА, національний поштовий оператор підготував до випуску дві художні поштові марки: одну номіналом F (еквівалент 23 грн) – для оплати поштових відправлень по Україні, а другу номіналом W (еквівалент 1,5 дол. США) – для оплати листів та листівок, що надсилаються за кордон. Також до поштового випуску входить конверт.

poltavska-khvilia_xcwi/izw5BJ8nR.jpeg
Фото — Полтавська ОВА
«Ця фраза стала лейтмотивом нашого супротиву. Один з наших бійців на острові Зміїний, вислухавши ультиматум російського військового корабля, дав свою відповідь. Раніше це було нецензурне слово, а зараз – вираження української позиції на те, що відбувається в нашій країні. Ця марка вийшла накладом близько мільйона», – розповів керівник Полтавської філії АТ «Укрпошта» Юрій Набасов.
poltavska-khvilia_xcwi/gITdBJ8nR.jpeg
Ескіз-переможець

Ескіз для поштової марки було обрано за результатами народного голосування серед користувачів соціальних мереж. Найбільше голосів вони віддали за картину Бориса Гроха – за неї проголосувало 1756 із 8000 користувачів Facebook та Instagram.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар