У Полтаві поліціянти перевіряють стан маршруток (відео)

З 8 до 14 травня патрульні поліціянти почали посилено перевіряти стан громадського транспорту у Полтаві. Обстеження проводять задля зниження аварійності та зменшення кількості ДТП.

Перевірку проводять на одній з кінцевих зупинок міста, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху. За словами інспектора відділу дорожнього руху Тараса Полтавця, перевірка займає близько 20-30 хвилин:

«У нас є прилад для вимірювання рульового керування. Також перевіряємо справність аварійних виходів, перевіряємо комплектацію, стан шин і документи водія під час надання послуг».

11 квітня поліціянти зупинили водіїв з порушенням технічного стану автівки. Після перевірки на шоферів склали адмінматеріали, а маршрутки мають забрати на ремонт.

poltavska-khvilia_xcwi/3uvq-O8VR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/B2eqaOUVR.jpeg

Водій маршруту №44 Іван Миколайович погодився з порушеннями. Говорить, що недолік усуне:

«Зупинили через люфт рульового керма. Спочатку відремонтую, але на мою думку, громадянин сержант знову зупинить і буде те саме. Ця проблема через дороги, але проблема з кермом дійсно є».

Для обстеження патрульні мають чимало обладнання. Старший інспектор відділу безпеки дорожнього руху Богдан Рак розповідає, що найчастіше використовують люфтомір, який фіксує несправність рульового керма. Саме ця проблема спричиняє чимало аварійних ситуацій та ДТП.

«Якщо бачимо, що транспортний засіб димить, то використовуємо димоаналізатор. Якщо чуємо, що його вихлопні параметри по звуку перевищують нормативні, то використовуємо шумомір. Це вже після детальної перевірки. Працюємо із вимірювачем параметра світла фар. Цей прилад показує відхилення від норми кут нахилу фар. Зараз дуже поширені випадки використання LED-ламп, які засліплюють зустрічний потік».
poltavska-khvilia_xcwi/wmy6-O84R.jpeg

Нагадаємо, що у Полтаві патрульні впіймали п'яного водія автобуса.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Відео"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар