У Полтаві посилили мобілізацію: розноситимуть повістки по квартирах

4 грудня у Полтаві стартували заходи посиленої мобілізації. Правоохоронці, держслужбовці та працівники ТЦК роздаватимуть повістки по будинках та квартирах.

poltavska-khvilia_xcwi/bdAW1jNIg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це пише «Полтавщина».

Розпорядження щодо посилення мобілізації на території Полтавської громади Катерина Ямщикова підписала 1 грудня. На базі мобілізаційних дільниць, в Полтавській міській раді та районних радах відкриють пункти вручення повісток.

«Як це буде відбуватися? Зараз затверджуються графіки — це ранковий і вечірній час, коли додатково наші працівники будуть проводити оповіщення. Давати можливість охоплювати більше населення, проходитися по будинках, ОСББ, житловим масивам і оповіщувати людей із працівниками ТЦК», — зазначає Катерина Ямщикова.

За словами Ямщикової, ОСББ необхідно надавати доступ до будинків.

«Дуже прошу толерантно відноситися до цього процесу. Цей процес іде по всій країні. Не треба пояснювати важливість мобілізації. Це обов’язок кожного і кожної із нас. Ми активно включаємося, створюючи додаткові механізми посилення і підтримки», — зазначає Катерина Ямщикова.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 3 коментаря

Написати коментар
 • С
  Сергій
  5 груд.
  Пішли н..й
  Відповісти
 • В
  Вася
  6 груд.
  А чому ямщікова твари.а досі не в окопі???Мабуть народ доведуть,що будуть цю гидоту виловлювати і пиз.ити
  Відповісти
 • У
  УКРАIНЕЦЬ!
  7 груд.
  ВСЮ ДЕПУТАТСЬКУ, МЕНТОВСЬКУ, ОЛIГАРХIЧНУ МРАЗОТУ I IХ 640000 ВИБЛЯДИШIВ ЯКI ЗА БУГРОМ, НА ВIЙНУ В ОКОПИ! ЖДУ НЕ ДОЖДУСЬ ЦЮ ПАДАЛЬ В СЕБЕ ДОМА, ГОДОВИ БУДУТЬ ВIДЛIТАТЬ!
  Відповісти