У Полтаві правоохоронці розслідують факт розтрати бюджету під час закупівлі дронів для військових

Прокуратура розслідує факт можливої розтрати бюджету під час закупівлі 170 квадрокоптерів за 38,8 млн грн, які придбала Полтавська міськрада.

poltavska-khvilia_xcwi/uZzw9TFSR.jpeg
Ілюстративне фото

Про це 5 січня повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

5 січня відбулося засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність». На ній розглянули резонансну закупівлю 170 квадрокоптерів за 38,8 млн грн Полтавською міськрадою.

За словами Проніна, прокуратура розпочала досудове розслідування за фактом можливого здійснення розтрати бюджетних коштів. Після збору необхідних матеріалів фахівці проведуть слідчі дії, експертизи та озвучать результати. Водночас податківці проаналізували ринкову вартість дронів та виявили чималу переплату.

«Такі випадки в суспільстві, тим паче в період війни, неприпустимі. Допомога військовим не може бути приводом для наживи. Винні мають понести відповідальність», — пише начальник Полтавської ОВА.

Нагадаємо, що обласна влада залучить експертів для перевірки закупівлі дронів Полтавською міськрадою за майже 40 мільйонів гривень.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Кримінал"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • В
  Вiктор
  6 січ.
  Сколько ж можно воровать. Как по мне, надо на пожизненное сажать всех желающих навариться во время войны. Наверное, только такие меры смогут хоть как-то изменить ситуацию с коррупцией в этой стране. А то опять все отделаются легким испугом, и никому ничего за это не будет.
  Відповісти
 • П
  Полтава
  Вiктор
  6 січ.
  Отмажутся, юридически ж войні нет... а вне войні получится ограничение свобод человека.
  Відповісти