У Полтаві пройшов пікет на підтримку демобілізації військових

14 січня влаштували мирний пікет щодо підтримки демобілізації військових після 18 місяців служби.

Про це 14 січня повідомляє «Суспільне Полтава».

Пікет провели у Корпусному парку. Потім містяни перейшли до міськради та влаштували ходу до Театральної площі. У пікеті взяли участь понад 20 пікетувальниць.

poltavska-khvilia_xcwi/mIVRZScSg.jpeg

Як розповіла одна з пікетувальниць Ірина Петрова, полтавці вимагали переглянути законопроєкт про демобілізацію, а також надати право добровільної демобілізації після 18 місяців служби.

«Моя особиста мета, як і цих жінок, дівчат, мам, - це, щоб нашим чоловікам, які пішли туди добровольцями на початку війни, надали право на добровільну демобілізацію. Майже два роки війни, з розрахунку на те, що здебільшого вони там сидять на бойових позиціях, на "нулі" без якихось ротацій по 12 і більше місяців – це для людського організму виснажливо. Вони воїни, але все ж таки, не ті сили».
poltavska-khvilia_xcwi/xmz9mIcIg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/oZFrmScIR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Hx4zWIcIR.jpeg

Нагадаємо, що ця акція відбувалася одночасно у багатьох обласних центрах і містах України, в тому числі у столиці.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Вiктор
    15 січ.
    Молодцы, что высказывают свое недовольство. Да только никто на такие шаги не пойдет. Воюющие с самого начала бойцы уже имеют приличный опыт и обладают хоть какими-то навыками. Кем их заменять? Пойманными ТЦКашниками на улице бедолагами, которые оружия в руках никогда не держали? Да и к тому же плевать власть на нас всех хотела.
    Відповісти