У Полтаві ремонт скверу та встановлення памʼятника Сковороди коштуватиме 680 тисяч гривень

До кінця року у сквері біля малої академії мистецтв мають зробити благоустрій та встановити памʼятник Григорію Сковороди, який виготовили коштом меценатів.

poltavska-khvilia_xcwi/l_FUirQIg.jpeg
Макет скульптури (Фото — poltava.to)

Про це стало відомо з сайту Prozorro.

Капітальний ремонт скверу на вул. Соборності, 35 коштуватиме 680 тис. грн. Коштом міста облаштують благоустрій, зокрема встановлять лави, освітлення та колону, на якій планується розмістити монумент. Такі роботи виконуватиме ФОП Віталій Заєць, з яким уклали договір 28 червня.

За словами директора КП «Декоративні культури» Ігоря Ляшка, памʼятник виготовили коштом меценатів. Наразі ж монумент зберігається у Харкові.

«Встановлять (памʼятник, — ред.) після облаштування колони, яка має вистояти певний час, щоби не було тріщин чи не просідав, адже памʼятник важкий. І лише потім будуть встановлювати (монумент, — ред.)».

Нагадаємо, що наприкінці 2022 року біля малої академії мистецтв (вул. Соборності, 35) відкрили мініскульптуру Сковороди. Тоді місцева влада заявляла, що на цьому місці планується встановили повноцінний памʼятник у 2023 році.

poltavska-khvilia_xcwi/0W9Gi9QIR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/r0G8m9QSg.jpeg

Встановлення скульптури також профінансували благодійники. Автором цієї скульптури є народний художник України Мамедов Катіб Сафар-огли. Водночас встановлення ініціював ексначальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар