У Полтаві родина переселенців з двома дітьми жила у наметі біля річки

Сім'ї допомогли знайти будинок в Лубенському районі, дітей оглянули та забезпечили першим необхідним.

poltavska-khvilia_xcwi/LodAzsP4R.jpeg

Про родину розповіла Олена Запорожан. На своїй сторінці вона написала, що чоловік з псом запитував дитячий одяг для хлопчиків двох і десяти років. Сказав, що з Миколаєва, живе біля річки (в Прирічковому) в палатці з дітьми.

Сім'я деякий час орендувала квартиру в місті. Коли гроші закінчились вони змушені були виїхати, та поселились біля річки в намета та грілися багаттям.

«Я покопирсалася в отих дублянках, що залишились з рукавиць, дала йому маленьку одежину, більш дитячого нічого не було. Тоді запитав чи є щось в палатку кинути на землю, бо холодно спати. Дала. Подякував, пішов. Це було десь о 16-ій годині. А вже ось увечері мені дійшло, що я маю повідомити в поліцію, для інформації. А раптом дійсно діти», — розповіла Олена.

Після цього жінка зателефонувала в поліцію і отримала відповідь від інспектора у справах дітей Подільського району:

«А шо ж ви не подзвонили зразу, а оце надумали, коли дощ? А може там дітей і нема!»

Проте діти там справді були. Собака теж реальна. Палатка стоїть біля закинутої будівлі що поблизу готелю «Турист».

Врешті-решт правоохоронці відреагували та знайшли родину, в результаті медики обстежили дітей, благодійний фонд допоміг з їжею та речами першої потреби, а також знайшли житло в одному з районів області.

poltavska-khvilia_xcwi/5LmJkyPVR.jpeg

Наразі жінка з найменшим хлопчиком лікуються в одному з медзакладів Полтави. Батько із сином поїхали до Лубенського району, де вони всі разом житимуть у приватному будинку.

Нагадаємо, відсутність ремонту та пліснява у кімнатах: на Полтавщині виявили порушення у місцях проживання переселенців.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар