Зміст
Вступ
За словами посадовця, закупівлю вже завершено — договір підписано з єдиним учасником тендеру, який став переможцем. За попереднім аналізом, виявлено завищення цін на окремі позиції. Зокрема, вартість керамічної цегли може бути завищена майже у 1,8 раза.
Водночас замовник закупівлі повідомив про опрацювання цінових пропозицій на будматеріали. Попередньо аналізують закупівлю також фахівці Держаудитслужби. Очікують завершення перевірки.
Нагадаємо, робоча група у Полтавській ОВА рекомендувала розірвати договори на ремонт доріг у місті та провести нову закупівлю. Також, «Прозорість і Підзвітність» виявила низку ризиків у підрядника, який за 14, 5 млн гривень мав побудувати протирадіаційне укриття у навчальному закладі Терешківської громади.0












