У Полтаві сформують реєстр аварійних дерев

Перший заступник Полтавської міськради Валерій Пархоменко розповів, що щодня до міськради надходить близько 150 заяв щодо аварійних дерев.

poltavska-khvilia_xcwi/33Vml5GSg.webp

Про це повідомили на відкритій нараді щодо аварійних дерев у Полтавській громаді.

Середня ціна видалення одного дерева 5 тис 800 грн.

«Біля третьої лікарні знаходиться аварійне дерево. Друге пошкоджене дерево знаходиться біля центру на вулиці 110-річчя Полтави. Чи знаходяться дерева на балансі чи ні на це питання повинно відповідати УЖКГ. Ми відповідаємо за парки та сквери.», — розповів Директор КП Декоративні культури.

Секретарка Полтавської міськради дала доручення по трьох аварійних деревах надати письмову інформацію по статусу дерева, чи на балансі, чи були звернення людей, чи оглядали дерево.

«Без підрядників неможливо ліквідувати колапс. Прошу повідомили яка кількість у Полтавській громаді дерев, що мають аварійний статус. Повідомити скільки звернень та довідок надходить від громадян про сухостійність дерев», — розповіла Катерина Ямщикова.

У КП «Декоративні культури» 10 людей які можуть пиляти дерева і лише одна вишка, яка може виїжджати. Підприємство може сформувати дві бригади, але треба знайти водія автовишки. Хоча двох бригад буде мало, бо за рік КП «Декоративні культури» планують спиляти 1200 дерев.

На місці старих дерев Катерина Ямщикова пропонує висаджувати нові дерева.

«Ми маємо прекрасний ресурс. КП «Декоративні культури» мають великі крупногабаритні саджанці. А депутатський корпус підтримує технікою для того, щоб підприємство могло самостійно робити висадку», — розповіла Катерина Ямщикова.

Нагадаємо, що від падіння дерев постраждали підліток та 31-річна жінка.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар