У Полтаві силовики паралізували діяльність «Полтаватеплоенерго»

Від сьогоднішнього ранку діяльність «Полтаватеплоенерго» на не визначений термін було заблоковано. Хоча поки що послуги підприємства надаються споживачам у повному обсязі.

Сьогодні, у четвер 5 серпня, в рамках кримінального розслідування діяльності третіх осіб, працівники поліції паралізували діяльність ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» у місті Полтава.

За офіційною версією силовики розслідують справу щодо можливих економічних зловживань однієї з колишніх підрядних організацій полтавських теплоенергетиків.

Згідно із судовим рішенням, яке було ухвалено ще на початку літа, у цій справі було визнано, що «Полтаватеплоенерго» не є потерпілою стороною — тобто можливі зловживання третіх осіб жодним чином не позначилися на майновому стані полтавських теплоенергетиків.

Відтоді, жодних слідчих дій щодо імовірних винуватців зловживань правоохоронцями не здійснювалось. Натомість, представники силових структур, у розпал підготовки теплового господарства до нового опалювального сезону, на невизначений час вирішили заблокувати діяльність підприємства критичної інфраструктури міста.

Логіку цих дій «перевіряльники» пояснювати відмовляються, як і не повідомляють терміну упродовж якого діяльність підприємства буде паралізована.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар