У Полтаві «Свобода» подала до суду на Сергія Капліна через звинувачення у голосуванні за гроші

Представник міської організації «Свобода» Юліан Матвійчук подав позов до суду про захист честі, гідності, ділової репутації та відшкодування моральної шкоди.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

23 квітня Октябрський районний суд Полтави відкрив позовне провадження. Позов подав представник міської організації Всеукраїнського об`єднання «Свобода» Юліан Матвійчук до депутата Полтавської міської ради Сергія Капліна.

Через суд «Свобода» планує захистити ділову репутацію та отримати компенсацію 152 тис. 270 грн. Перше підготовче засідання призначили на 18 травня об 11:00.

За словами Юліана Матвійчука, депутат міськради Сергій Каплін подав недостовірну інформацію під час сесії міської ради:

«Він може говорити своє бачення й думку під час особистої розмови, але на сесії потрібно говорити тільки достовірну інформацію. Тому щоби не маніпулювати фактами, нам потрібно, щоби на суді Каплін доказав про що він говорив. Якщо він не докаже, то має вибачитися на сесії, щоби наші виборці і прихильники зрозуміли, що це неправда. Наша головна задача, аби Каплін вибачився».
poltavska-khvilia_xcwi/fAjoPejGR.jpeg
Юліан Матвійчук

Депутат міськради Сергій Каплін розповів, що він не знав про судове засідання, адже йому ніхто не повідомляв. Але депутат готовий до суду:

«Я готовий хоч на Біблії присягнути, що це правда. Цікаво, чи «Свобода» готова присягнути на ній, що це неправда? Суди повністю контролюється Удовіченком, який сьогодні є власником частини «Свободи». Тому результат суду зрозумілий у межах області. Думаю, це буде довга історія. Я знаю, що казав правду. Хотів на наступній сесії запитати, а де судовий позов? Дуже хочу цього суду. Їх чекає дуже багато сюрпризів».
poltavska-khvilia_xcwi/Lta0EeCGR.jpeg
Сергій Каплін

Нагадаємо, 19 березня на засіданні 3 сесії Полтавської міської ради депутат Сергій Каплін сказав, що фракція «Рідне місто» Олександра Удовіченка щомісяця платила фракції «Свобода» по 20 тис. доларів за лояльні голосування. Тоді депутат фракції «Свобода» Юліан Матвійчук сказав, що подасть до суду на Капліна.

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар