У Полтаві цьогоріч планують збудувати колумбарій

Цьогоріч на центральному міському кладовищі заплановане будівництво колумбарію. Реалізація проєкту коштуватиме 7,3 млн грн.

poltavska-khvilia_xcwi/L-Vl3cQIR.jpeg
Ілюстративне фото колумбарію у Хмельницькому (Джерело — ye.ua)

Як повідомили у Полтавській міськраді, комплекс передбачає 529 місць для індивідуального поховання урн із прахом. Також заплановані роботи з благоустрою, зокрема облаштування плитки, будівництва стінок та місць для сидіння.

Міська влада планує збудувати колумбарій у 2024 році. Для цього найближчим часом оголосять торги. Після завершення всіх робіт комплекс передадуть на баланс комунального підприємства «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування».

«Багато родини полеглих зверталися до міської ради з проханням побудувати у місті колумбарій. Вони хочуть гідно вшанувати загиблих. Проте, повертаючись на щиті, стан тіл героїв та геройок не завжди дозволяє провести традиційне поховання. Чимало людей вказують кремацію у заповіті як останню волю, яку необхідно виконати. На жаль, зараз у Полтаві всі обладнані місця для урн зайняті. Тому ми маємо запропонувати гідну альтернативу», — прокоментував депутат Полтавської міськради Вадим Ямщиков.
poltavska-khvilia_xcwi/4m6DipQSR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/NGeDmtwSR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/FG6vmtQIR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/HGeDmtQSR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/mM6DmpQIR.jpeg

Наразі невідомо, скільки коштуватиме поховання, адже для формування актуальної вартості спершу необхідно провести розрахунки. Проте відомо, що послуга для військових буде безплатною.

Додамо, що розроблення проєкту будівництва колумбарію на вул. Європейська, 154 коштує майже 200 тис. грн. Документацію підготував підрядник ФОП Сергій Мурза.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар