У Полтаві відбулися сутички між ветеранами АТО та охоронцями «ОПЗЖ» (оновлюється)

poltavska-khvilia_xcwi/SEJODDT7g.jpeg
 

18 грудня о 12:00 в Галереї мистецтв розпочалася партійна конференція проросійської партії «ОПЗЖ». На партійні збори прийшли ветерани АТО та полтавці, які намагалися пройти до готелю Reikartz. Однак охоронці «ОПЗЖ» почали застосовувати сльозогінний газ.

Про це повідомляє кореспондентка «Полтавської хвилі».

За словами полтавця Віталія Сорокового, сльозогінний газ почали розпилювати зі сторони охоронців нардепа Іллі Ківи.

Відео – телеграм-канал «Фонтанзамільйон»

Після заворушок полтавці почали розвішувати плакати на стіни готелю. Них місцевих активістів вийшла директорка закладу, яка просила прибрати плакати. Після цього між полтавцями та директоркою готелю почалася суперечка.

poltavska-khvilia_xcwi/u6quDvo7g.jpeg

Учасник бойових дій Тарас Лелюх назвав сьогоднішній з'їзд партії «ОПЗЖ» «сепарським шабашем»:

«Зрадник України, сепаратист збирає свою тітушню в серці України. Його (Іллі Киви – ред.) висловлювання суперечать 109 та 111 статі конституції України. Ми звернулися до Верховної Ради, щоби він був позбавлений недоторканності і його нарешті посадили у СІЗО. Зараз він набрав тітушок, щоби показати, що в нього є сила».

Станом на 12:30 полтавці знову намагаються потрапити до приміщення готелю, але їм перешкоджає адміністрація закладу. Також біля входу чергує поліція.

poltavska-khvilia_xcwi/wL9OODT7g.jpeg

Кореспондентка повідомляє, що вхід до Галереї мистецтв нині зачинений. До приміщення не впускають відвідувачів. Також працівники музею викликали ще один наряд поліції.

poltavska-khvilia_xcwi/uJmKKDo7g.jpeg

Станом на 14:00 до Галереї мистецтво чоловіки у масках принесли пакет із яйцями.

Станом на 14:25 активісти запалили фаєри біля Галереї мистецтв. Активісти подякували за підтримку полтавців та почали розходитися. Хоча нацкорпус планує залишитися та дочекатися нардепа Киву.

«Від патріотично налаштованих громадян Полтави ми дізналися, що Ілля Кива хоче провести ватний шабаш саме в Полтаві, саме в тому місті, де він народився. Ми вирішили завітати до нього в гості. Чомусь він та його друзі заховалися та не виходять. Нас не влаштовує позиція "ОПЗЖ" та Іллі Киви. Будемо чекати на народного депутата. Думаю, тут зібралися понад 200 осіб», – прокоментував голова Харківського осередку нацкорпусу Костянтин Немічев.
poltavska-khvilia_xcwi/ZKq2Avo7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/gdDY0Do7R.jpeg

Незабаром, у своєму телеграм-каналі Ілля Кива прокоментував:

«Нашу конференцію заблокували націоналісти та неофашисти, які хочуть здійснити над нами фізичну розправу. Доки правоохоронна система нічого не робить, ми вирішили розпочати святкування Нового року», — сказав нардеп.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар