У Полтаві відкриється фотовиставка про ЛГБТІК+ військових

4 липня у Полтаві запрацює фотовиставка під назвою «ЛГБТІК+ на захисті України».

poltavska-khvilia_xcwi/2xUIbn9VR.jpeg

Полтавці зможуть переглянути портрети українських ЛГБТІК+героїв та героїнь війни. Зображення створив український фотограф Алім Якубов. Виставку супроводжують особисті історії військових і волонтерів, зібрані науковицею та активісткою Дафною Рачок. Виставка оформлена як розмова з ЛГБТ-людьми, які після повномасштабного вторгнення росії в Україну стали на захист країни.

«Наша ідея – показати єдність та відвагу українського народу, невід'ємною частиною якого є ЛГБТІК+спільнота. ЛГБТІК+українці завжди сприяли прогресивному розвитку країни, і нинішня боротьба за виживання нації має для них велике значення. Ми хочемо підкреслити стійкість українських ЛГБТІК+військових та волонтерів, їхню любов до своєї Батьківщини», — говорить один з організаторів виставки Богдан Глоба.

Захід можна відвідати з 4 по 11 липня у Центрі підтримки підприємців «Дія». За адресою: вул. Соборності, 45а, хол першого поверху. Вхід вільний. На відкритті заходу 4 липня о 17:00 будуть присутні автори та герої виставки.

Виставку створили QUA – LGBTQ Ukrainians in America та Громадською організацією “Військові ЛГБТК+” у співпраці з ГО «Інститут розвитку та захисту демократії» за інформаційної підтримки інтернет-видання «Полтавська хвиля» й за сприяння Полтавської обласної ради.

Нагадаємо, у Полтаві покажуть виставу про оборонців Маріуполя.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Культура"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар