У Полтаві відкрилася виставка картин учасника «гадяцького сафарі»

7 липня у Полтавській обласній бібліотеці відкрилася виставка Олександра Сиваша. У перші дні війни чоловік отримав поранення, а в ході лікування відкрив для себе мистецтво малювання.

poltavska-khvilia_xcwi/uj9aw2e7R.jpeg

У перший день повномасштабного вторгнення Олександр Сиваш став добровольцем і разом із земляками допоміг зупинити російську навалу на півдні Полтавщини. У квітні президент нагородив героя орденом «За мужність» III ступеня.

poltavska-khvilia_xcwi/uUxDl2enR.jpeg

Чоловік розповів, як отримав поранення:

«28 лютого я отримав два кульових поранення. Це сталося під час проведення розвідувальної роботи. Наша група наткнулася на ворожий підрозділ і мої побратими почали зачистку. А я просто не зміг залишити автомобіль зі зброєю, який стояв поруч. У цей час мене підстрелив російський снайпер, хоча я все ж вивіз цю машину. Всередині була зброя, комп'ютер і багато цінної інформації».

Після цього Олександр потрапив до лікарні, де на нього чекало тривале лікування і реабілітація. З воїном працювали психологи, які й порадили чоловіку спробувати арттерапію.

poltavska-khvilia_xcwi/LyCfw2e7g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/eCSV_henR.jpeg

Цікаво, що Олександр правша, і отримавши поранення правої руки, йому довелося опанувати малювання лівою.

«Люди, яким важко висловлювати свої емоції та почуття, можуть робити це за допомогою мистецтва. Це дуже позитивно впливає на хід реабілітації», — зазначила психологиня Тетяна Романенко, яка працює з воїном.
poltavska-khvilia_xcwi/MkyYwh67R.jpeg
Фото з телеграм-каналу «Ми готові. Полтава»
poltavska-khvilia_xcwi/dkVLwh67g.jpeg

На виставці представлено 17 робіт. Решту творінь новоспечений митець подарував друзям і близьким людям. Проте на цьому зупинятися не збирається — каже, малюватиме ще.

poltavska-khvilia_xcwi/GUmPwheng.jpeg

Наразі Олександр Сиваш готується до восьмої операції на руці.

Відвідати виставу можна на третьому поверсі обласної бібліотеки, кабінет 313.

Раніше ми писали, що у Полтаві відбудеться благодійний рок-концерт.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар