У Полтаві відкрили «Книгарню Є» (фото)

Відкриття нового книжкового магазину відбулося 28 грудня на вулиці Соборності, 46. Про асортимент книг і плани на майбутнє «Полтавській хвилі» розповіла заступниця директора мережі книгарень.

poltavska-khvilia_xcwi/WtB_1TtVg.jpeg

Книжковий магазин уже працює на повну і хоч це лише перший робочий день відвідувачів удосталь. Від різноманіття обкладинок розбігаються очі.

poltavska-khvilia_xcwi/iGkuJotVg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/pK0XJTtVg.jpeg

Книгарня умовно поділена на кілька секторів за тематикою видань: історія, біографії та мемуари, бізнес література, подарункові видання, популярна психологія, педагогіка та виховання, дитяча література, фантастика і фентезі, детективи, трилери, горори, зарубіжна й українська художня література.

poltavska-khvilia_xcwi/LkwX1otVR.jpeg
«Ми давно хотіли відкритися у Полтаві, прагнули, щоб і полтавці мали можливість купувати українські книжки й читати їх. Тому відкриття тут для нас є дуже важливим», — говорить заступниця директора пані Інна.

За її словами, мережа, як і майже весь український бізнес нині, постійно постає перед труднощами з логістикою через відключення світла. Але це не зупиняє видавців, які щодня друкують нові книги, тож і книгарня не збирається зупинятися. Оновлення асортименту планують робити щодня.

poltavska-khvilia_xcwi/sDZr1Tt4g.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/jj591opVg.jpeg

Крім усього, на базі книгарні прагнуть розвивати культурну платформу. Заступниця директора переконує, що тут проводитимуть різні заходи для дітей, зустрічі з авторами тощо.

«Для нас важливо підтримувати й популяризувати українську книжку, бо це атрибут української культури, наша свідомість і наш інтелектуальний розвиток. Це зброя і те, що нас об'єднує», — розповідає Інна.

Книгарня працює щодня 9:00 до 21:00, без вихідних.

poltavska-khvilia_xcwi/89UrJopVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/LRMCJTp4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/DhTj1TtVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/EUEj1Tp4R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/PGHqJTtVR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/ChAq1opVg.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/64l31TtVg.jpeg

Раніше ми писали, що у Полтаві збирають книги для Ізюмської бібліотеки.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар