У Полтаві відкрили літній креативний простір для підлітків та молоді «Спільно Кемп»

1 серпня у місті стартувала креативна програма для молоді та підлітків віком від 10 до 19 років. Протягом трьох тижнів для юних полтавців проводитимуть музичні квартирники, інтерактивні воркшопи та інші заходи.

poltavska-khvilia_xcwi/AfLEkjq4g.jpeg
Фото: Суспільне

Про це повідомили у відділі реалізації молодіжної політики та сім'ї ДКСМ ПМР.

Креативний простір «Спільно Кемп» працюватиме в центрі міста, у парку Незалежності біля стадіону «Ворскла», щодня з 12:00 до 20:00. Всі події, які проводитимуть для підлітків та молоді, можна відвідати безкоштовно.

«Всі активності направлені на розвиток у молоді конкретних навичок, необхідних для майбутнього: творче мислення, позитивна комунікація, креативна спроможність, емоційний інтелект, уміння працювати в команді та вирішувати конфлікти. Ключові теми Кемпу - екологія, мінна просвіта, безпека, здорове харчування, свідоме громадянство, демократія, емоційний інтелект, уміння працювати в команді, вміння вирішувати конфлікти», – йдеться у повідомленні.

Різні активності для підлітків та молоді проводитимуть до 25 серпня включно. Організатори вже оприлюдинили розклад заходів на перший тиждень:

poltavska-khvilia_xcwi/VkhakC3Vg.jpeg

Першого тижня роботи «Спільно Кемп» учасників програми навчатимуть акторської майстерності, дизайну та створенню подкастів.

Раніше ми писали, як провести дозвілля на Полтавщині цього тижня та оприлюднювали розклад безкоштовних заходів від місцевих закладів культури.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар