У Полтаві відкрили модульне містечко для переселенців

22 липня на вул. Медична, 1 офіційно відкрили збудоване модульне містечко.

На відкриття завітала віцепрем'єр-міністерка Ірина Верещук, посли Польщі та Великобританії. За словами Верещук, Полтавщина є взірцевим регіоном для переселенців:

«Полтавщина і полтавці є в трійці лідерів, що люди кажуть, що дуже тепло, дуже комфортно і щиро приймаєте таких людей. Я дуже дякую. Це допомагає інтегруватися, створити систему стійкості».
poltavska-khvilia_xcwi/7pUPVz34R.jpeg
На території містечка вже живуть люди

Посол з Польщі говорить, що це друге містечко, яке побудували від цієї фундації. Перше збудували у Львові.

«Нас дуже тішить той факт, що вже скоро це містечко прийме понад 500 ВПО. Це вже друге містечко, яке було побудовано від цієї фундації. Перше було збудовано у Львові. Навколо того містечка розвиваються різні ініціативи, які допомагають. Ми будемо намагатися перенести той досвід до Полтави».

У містечку вже проживає понад 80 людей. Для комфортного проживання готові 240 модулів — це шість будинків. У них є все необхідне – меблі, техніка, кухня, санвузол.

Нагадаємо, що 10 липня Полтавська ОВА отримала документи про введення в експлуатацію модульного містечка для переселенців.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • С
  Світлана
  22 лип.
  Доброго дня.Ми писали заяву на поселення,але нам ніхто не дзвонив.Яка категорія людей спочатку може заселитися?І як далеко від міста знаходиться?Чому немає цієї інформації?
  Відповісти
 • Г
  23 лип.
  Доброго дня, Світлано. Наразі приймають усіх бажаючих, так що поспішіть. Рекомендую вам особисто поїхати у модульне містечко й вибрати для себе кімнату. Воно знаходиться одразу за містом, треба їхати автобусом на Малобудищанський район (у бік психлікарні). Хай вам щастить.
  Відповісти