У Полтаві відкрили виставку картин місцевої журналістки

Увечері 16 листопада у Полтаві відкрили виставку журналістки Олени Никифоренко. Усі 13 полотен вона намалювала протягом пів року. Це вже третій творчий проект пані Олени.

Займатися живописом жінка почала у минулому році. Як стверджує Олена Никифоренко, малювання — це чудова арт-терапія, після якої не треба жодних пігулок.

poltavska-khvilia_xcwi/Oh-MhQcnR.jpeg

Виставка отримала назву «40х50», і, як жартує художниця- початківець, назва має відволікати від справжнього віку авторки. Окрім цього, 40х50 — це розмір полотен.

«Обожнюю соковиті кольори. Мені дуже подобається малювати швидко, інтуїтивно і, як говорить мій наставник Ярослав Терновський, зухвало. Не люблю довго вацькати пензликом — я все у житті роблю швидко, я така нетерпляча. І в живописі особливо, — розповідає пані Олена, — Мені дуже подобається стиль Анатолія Лавренка. Я навіть йому казала, що хтось копіює Рембрандта, я копіюю Лавренка. І він благословив мене, сказав малювати».

Кожна картина виконана у насичених, яскравих кольорах. І, як вказує авторка, своїм творам вона давала філософські назви.

Дату виставки журналістка обрала невипадково: 16 листопада — її професійне свято, день працівників радіо, телебачення та зв'язку.

Побачити виставку може кожен охочий. Вона знаходиться у кабінеті 313, у Полтавській науковій бібліотеці. Виставка експонуватиметься тиждень.

poltavska-khvilia_xcwi/whMUhQ57g.jpeg
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар