У Полтаві відкрили Всеукраїнський пункт об'єднання для переселенців

Громадське об'єднання «ВПО України» стоворила хаб для підтримки внутрішньо переміщених осіб, які переїжджають в інші міста, щоб почати нове життя.

poltavska-khvilia_xcwi/0Blv9DE4g.jpeg

Засновники громадського об'єднання: Максим Ткаченко, Сергій Козир та Руслан Горбенко – переселенці з Луганська та Донецька з 2014 року.

Вони зазначили, що стоворений хаб стане місцем для полтавської спільноти переселенців, де вони зможуть допомагати один одному.

poltavska-khvilia_xcwi/GLn0rvEVR.jpeg
«Ми доносимо людям головний меседж – у нас не гуманітарний хаб. Продукти – це важливо, але до нас приходьте по більш важливих питаннях. Вже потрібно говорити про інші питання – про роботу, юридичні запити, медична допомога. Треба доносити переселенцям інформацію про всі можливості, які у них є, тому що часто люди про це навіть не знають», – розповів Максим Ткаченко.

У пункті об'єднання люди зможуть отримати юридичну, психологічну, медичну допомогу. Також внутрішньо переміщеним особам допомагатимуть працевлаштовуватися у новому місті, вирішувати житлові питання, оформлювати необхідні документи та соцдопомогу.

poltavska-khvilia_xcwi/EiIarvP4g.jpeg

Відвідати хаб та отримати необхідну підтримку можна за адресою: м. Полтава, вул.Соборності, 14. Він працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 16:00.

Наразі це перший такий пункт на території Полтавської області, втім, засновники планують відкрити ще кілька в інших містах на Полтавщині.

poltavska-khvilia_xcwi/PlWl9vP4g.jpeg

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар