У Полтаві запустять електронне голосування щодо перейменування вулиці Пушкіна

Для жителів Полтавської громади створять голосування щодо нової назви для вулиці Пушкіна у місті.

poltavska-khvilia_xcwi/RjNNeKSSg.jpeg
Фото ілюстративне

Про це стало відомо із трансляції засідання виконавчого комітету Полтавської міськради.

Члени виконкому погодили створення електронного голосування на платформі громадських консультацій щодо перейменування вулиці Пушкіна.

Напередодні члени робочої групи з питань перейменування затвердили два варіанти для нової назви вулиці: вул. Юліана Матвійчука або вул. Віталія Грицаєнка. Голосування триватиме два тижні. Варіант, який набере більше голосів, розглянуть на сесії міської ради.


Віталій Грицаєнко

Військовому було 32 роки. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, він боронив місто на півдні Донеччини. Група «Гоголя» відбила спроби висадки морського десанту у перші дні війни, а його підрозділ повністю розбив ворожу колону, яка намагалася прорватися до Маріуполя.

poltavska-khvilia_xcwi/HbbReFSIR.jpeg
Віталій Грицаєнко

Заступник командира полку «Азов» Віталій Грицаєнко загинув 19 березня 2022 року від тяжких поранень, які отримав під час виконання бойового завдання.


Юліан Матвійчук

Юліан Матвійчук був депутатом Полтавської міської ради сьомого скликання, головою Полтавської міської організації ВО «Свобода», членом ГО «Збережемо Полтаву». Від початку повномасштабного вторгнення захисник вдруге пішов воювати на фронт. З 2014 по 2015 рр. чоловік захищав Україну у складі полку «Азов».

poltavska-khvilia_xcwi/t2qVeKIIR.jpeg
Юліан Матвійчук

16 травня, внаслідок російської атаки, Юліан Матвійчук отримав тяжке поранення. Лікарі кілька днів поспіль боролися за його життя. 21 травня стало відомо про смерть воїна. У чоловіка залишилися дружина та донька.

Нагадаємо, полтавці зможуть проголосувати за перейменування Сонячного парку на честь Євгенія Браха.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар