У Полтаві зекономили 1,2 мільйона на системі «Безпечне місто»

«Міськсвітло» зекономило 1,2 млн грн на обслуговуванні «Безпечного міста», виконуючи роботи власними силами. Надалі планують знайти фірму для обслуговування системи. Крім того, комунальники говорять, що необхідно відмовитися від російського програмного забезпечення.

poltavska-khvilia_xcwi/ZxQkvdfIR.jpeg
Ілюстративне фото (Джерело — lexinform.com.ua)

26 квітня на сесії Полтавської міськради планують внести зміни до програми розвитку ЖКГ. Депутатам пропонують перерозподілити гроші, зокрема на систему «Безпечне місто».

Директор комунального підприємства «Міськсвітло» Руслан Решетило розповів для «Полтавської думки», що протягом останніх чотирьох місяців системою опікувалися самостійно. Решетило стверджує, що у результаті комунальникам вдалося заощадити 1,2 млн грн. Водночас надалі планують визначити фірму, яка обслуговуватиме «Безпечне місто», але за новими правилами та нижчими цінами.

«Ми провели комплексний процес оптимізації роботи та знайшли можливість додатково економити на подальшому обслуговуванні безпечного міста ще понад мільйон гривень щороку. Будемо пропонувати депутатам ухвалити саме такий варіант програми, а зекономлені кошти направити на покращення обладнання. Адже воно цілодобово працює протягом тривалого часу, тож майже вичерпало свій ресурс. Важливо, щоб це обладнання працювало стабільно та без збоїв», – прокоментував директор «Міськсвітла» Руслан Решетило.

Також Решетило зазначив, що «Міськсвітло» відмовиться від програми Trassir, яка розроблена в росії, натомість замінять продуктом іншої держави або власною розробкою:

«Особисто я вважаю, що виробленої в Росії програми треба позбутися в будь-якому разі, замінивши продуктом дружньої до нас держави або ж власним продуктом».

Нагадаємо, що у Полтаві розглянуть дешевшу пропозицію на встановлення дорожніх знаків.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар