У Полтаві змінять норми утворення твердих побутових відходів

У Полтаві планують змінити норму утворення твердих побутових відходів (ТПВ), яка в останній раз прораховувалася у 2018-2019 роках.

Про це повідомив заступник Полтавського міського голови з питань ЖКГ Євген Ричка

За його словами, щодня на Макухівському сміттєзвалищі додається близько 200 тонн сміття. Сюди вивозять сміття з усієї Полтави і частково — з громад, які нещодавно приєдналися до Полтави, як Супрунівка, Абазівка, Пальчиківка. У деяких з них немає ще тарифу.

«Незрозуміло, куди вони вивозили раніше. Частково ми розставили баки, частково вивозимо. Ми з ними домовилися: поки немає тарифу, вони визначають місця, де його складатимуть, а ми періодично заїжджаємо і прибираємо це все, — повідомив Євген Ричка, — Але ми поміняємо норму утворення ТПВ. Ці норми були прораховані востаннє у 2018-2019 роках. У будь-якому разі, їх треба рахувати. Зараз люди генерують сміття майже удвічі більше, ніж раніше. А оскільки вийшов закон про заборону спалювання гілок та інших рослинних залишків, великі гілки тепер теж викидають у сміття. Відповідно, ми возимо повітря. Бо гілки — це повітря для машини, тож маємо перевитрати палива, зарплат тощо».
Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар