У Полтаві знову затягують прийняття бюджету громади

Жоден розпорядник не подав пропозиції по розподілу коштів на засідання профільної комісії.

poltavska-khvilia_xcwi/0iR4cJo7g.jpeg
(Фото — ПМР)

Сьогодні депутати профільної комісії мали попередньо розглянути пропозиції розпорядників коштів бюджету Полтавської міської територіальної громади на 2022 рік.

Розпорядники мали підготувати бюджетні запити ще до вересня. Натомість вони повідомили депутатський корпус, що поки не можуть надати інформацію про витрати, які планують на наступний рік.

Секретар міськради Андрій Карпов повідомив, що 10 днів тому він розіслав всім розпорядникам коштів доручення надати всю необхідну інформацію, щоб сформувати бюджет.

«Мені відповіли формально, що є якісь непоборні зміни в законодавстві, які не дозволяють їм це зробити», — сказав Андрій Карпов на засіданні комісії.

Минулого року після подібного інциденту депутати прийняли бюджетний регламент, у якому чітко прописана процедура прийняття бюджету.

У цьому документі зазначено, що громада має прийняти бюджет до 25 грудня. Натомість не надійшло навіть бюджетних запитів.

«У нашому місті можуть прийняти бюджет в останній момент, як було минулого року. Навіщо це відбувається? Просто затягують процеси, щоб ми не розуміли за що голосуємо, не могли внести свої корективи, не побачили від керівників стратегічного бачення розподілення цих коштів», — зазначив депутат міськради Вадим Ямщиков.

Розпорядникам коштів повторно надали доручення подати інформацію. Наступну комісію для розгляду бюджету планують зібрати 30 грудня.

Після комісії перший заступник мера Валерій Пархоменко провів загальноміську нараду з головними розпорядниками бюджетних коштів з приводу презентації бюджету на 2022 рік.

«На цьому тижні запланована презентація депутатському корпусу проєкту бюджету на наступний рік, з головними розпорядниками вже відпрацьовані бюджетні запити, вони збалансовані та відповідають запитам які надійшли», — зазначив Валерій Пархоменко.

Нагадаємо, що між 19 комунальними підприємствами області розділять 942 мільйони субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар