У Полтавському онкодиспансері розпочали ремонт, щоб встановити обладнання для лікування раку

У Полтавському обласному онкодиспансері розпочали капремонт у приміщенні, де буде встановлений перший в області лінійний прискорювач для високоточного лікування раку.

poltavska-khvilia_xcwi/gbMb09_7R.jpeg
Фото — ПОВА

Як повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін, американське обладнання ми закупили ще на початку цього року.

«Робота кропітка в усіх планах. І захист, і підлога мають бути зроблені на найвищому рівні – апарат важить 7 тонн. У приміщенні робітники вже розібрали старе устаткування та вивезли, а також розпочали демонтаж», — йдеться у повідомленні.

За словами Дмитра Луніна, лінійний прискорювач – це максимально ефективне й комфортне лікування раку для пацієнта, адже опромінення детально відтворює форму пухлини, а не «б’є» одразу по всьому організму. Застосовувати його можна при всіх видах онкозахворювань: головного мозку, легень, кишківника. Такої апаратури не введено в експлуатацію в жодному сусідньому обласному центрі.

Для пацієнтів послуги прискорювача будуть безкоштовними.

Раніше ми писали, що на Полтавщині працевлаштували 215 медиків з прифронтових областей.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар