У полтавському транспорті ще рік не буде валідаторів

8 вересня на засіданні виконавчого комітету Полтавської міської ради проголосували за відтермінування встановлення валідаторів у транспорті.

poltavska-khvilia_xcwi/349aU0G4R.jpeg
Фото ілюстративне

Члени виконкому аргументують перенесення тим, що компанія «Фарго сістемс», яка відповідальна за закупівлю та встановлення валідаторів у міський транспорт, не може наразі їх закуповувати.

Начальник відділу з питань транспортних перевезень та зв'язку Віталій Животенко, під час засідання виконавчого комітету 8 вересня у Полтаві, попросив підтримати членів виконкому у питанні перенесення дати встановлення валідаторів у міський транспорт:

«Стаціонарні валідатори мали бути встановлені до кінця серпня 2022 року. До виконкому ПМР надійшло звернення від «Фарго сістем» з проханням, щоб ми перенесли дату (встановлення валідаторів, — ред.) на рік. У зв'язку з тим, що вони не отримали необхідне обладнання від своїх постачальників», — розповів Животенко.

Своєю чергою очільник Полтавської ТГ Олександр Мамай зазначив, що під час оформлення кожного договору в кінці є примітка про «форс-мажор: стихійне лихо, військовий стан». І аргументує неможливість компанією закупити валідатори саме через введення у країні військового стану.

Раніше ми писали про те, що у Полтаві збільшать вартість дитячого харчування.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар