У Сенчі обговорили Стратегію розвитку громади до 2027 року

Відкрила засідання Сенчанський сільський голова Наталія Сліпухова.

Депутати Сенчанської сільської ради провели обговорення плану заходів Стратегії розвитку Сенчанської ТГ до 2027 року.

Керівник Аналітичного центру «Бюро економічних та соціальних досліджень» (м. Полтава) Вадим Штефан детально розповів присутнім про механізм формування Стратегії розвитку громади, привернув увагу до найбільш важливих і актуальних соціально-економічних проблем, які слід врахувати при складанні плану заходів. Особливу увагу доповідач звернув на важливість співпраці з грантодавцями та організаціями, котрі займаються співфінансуванням проєктів громад.

Діяльність Аналітичного центру здійснюється за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.

poltavska-khvilia_xcwi/LDrEmNing.jpeg

На початку нинішнього року в громаді пройшло широке громадське обговорення екологічної стратегії Сенчанської ТГ, яка стане частиною основної Стратегії розвитку. За підсумками обговорення робоча група створила екологічний профіль Сенчанської громади, про що вже повідомляло наше видання. Саме екологічні проблеми для сенчан сьогодні є найбільш актуальними. Але не менш важливими є проблеми ремонту доріг (зокрема, до Миргорода — центру новоутвореного району), створення і розвитку кооперативів тощо.

poltavska-khvilia_xcwi/llzUiHinR.jpeg

Робота на формуванням Стратегії розвитку Сенчанської ТГ до 2027 року наразі триває.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар