У Терешківській громаді планують збудувати індустріальний парк зі сміттєпереробним комплексом

На ділянці планують зводити сміттєпереробний комплекс та підприємство з вторинного перероблення сировини.

poltavska-khvilia_xcwi/v6qf5fASR.jpeg

Про це 8 березня повідомляє Полтавська ОВА.

Архітектурно-містобудівна рада в ОВА розглянула проєкт детального плану території індустріального парку. Його планують заводити у Терешківській громаді.

Будівництво планується на землі площею 27 га. На цій ділянці хочуть звести сміттєпереробний комплекс та підприємства-супутники. Основне підприємство сортуватиме, перероблюватиме та утилізовуватиме сміття. Також планують розмістити підприємство з вторинного перероблення сировини.

«Це важливий проєкт для Полтавщини, який підтримує Міністерство екології.  Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації надав розробнику документації зауваження та пропозиції,  які повинні бути враховані при подальшій реалізації ініціативи», – сказав директор Департаменту екології та природних ресурсів ОВА Сергій Олейніков.

За словами заступниці директора Департаменту будівництва ОВА Ірини Особів, цю ділянку вибрали не випадково.

«Ділянка знаходиться в лісовому масиві, що створює додатковий природний захисний бар’єр для навколишніх населених пунктівНаразі вже є попередні згоди від водо-, електро-  та газопостачальних підприємств щодо підключення індустріального парку до енергоносіїв».

Проєкт будівництва рекомендували до затвердження.

Нагадаємо, що на Полтавщині хочуть побудувати п'ять сміттєпереробних заводів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар