У ТЦК прокоментували вручення повісток у спортзалах Полтави

Полтавці помітили працівників ТЦК, які вручали повістки в одному з тренажерних центрів. Ми звернулися до керівника служби зв'язків із громадськістю Полтавського обласного ТЦК та СП Романа Істоміна за коментарем.

poltavska-khvilia_xcwi/wUEORdDSR.jpeg
Фото ілюстративне

Роман Істомін зазначив, що представники ТЦК та СП Полтавщини продовжують виконувати свої обов'язки, зокрема — проведення мобілізації.

«Починаючи від минулого року, військовослужбовці ТЦК та СП Полтавської області вручали повістки за місцем проживання громадян», — розповів Істомін.

Іншим методом оповіщення мешканців стало вручення повісток на блок-постах та у громадських місцях.

«Подібні заходи були викликані значною кількістю внутрішньо-переміщених осіб, які не прибували до ТЦК та СП для постановки на військовий облік, та мешканців регіону, які не повідомляли про зміну свого місця проживання у 7-денний термін, як того вимагають правила військового обліку», — розповів Істомін.

До громадських місць відносять спортивні та тренажерні зали. Представники ТЦК та СП неодноразово проводили оповіщення військовозобов’язаних громадян у спортивних залах.

«Жодних «посилених» заходів мобілізації ТЦК та СП не проводять – максимум особового складу займається питаннями мобілізації від початку повномасштабного вторгнення», — розповів Істомін.

Полтавців просять не піддаватися на провокативні повідомлення - заходи оповіщення представники ТЦК та СП проводять спільно з представниками Національної поліції і є повністю в межах чинного законодавства України.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар