У військовій частині Миргорода застрелився старший лейтенант

На території миргородської військової частини застрелився старший лейтенант 831 бригади тактичної авіації Валерій Гончаров.

poltavska-khvilia_xcwi/YWhtjVOSR.webp

Про це повідомляє Громадське.

Трагедія сталась у ніч проти 7 грудня. Урочистого прощання з військовослужбовцем не відбулося, адже він є самогубцем. Товариші по службі стали навколішки перед тілом бійця біля міського моргу, звідки батько та брат забирали його, щоб везти додому в Кривий Ріг.

Військові розповіли, що напередодні самогубства Валерій поводився, як і зазвичай, розв’язував якісь поточні завдання. А потім вийшов на вулицю, ліг на землю у дворі військової частини та вистрілив собі в голову. Пізніше у його робочому кабінеті знайшли передсмертну записку, коли збирали особисті речі.

За фактом загибелі бійця поліція відкрила кримінальне провадження за статтею умисне вбивство. Однак батьки воїна хочуть подати позов проти командування бригади. Вони звинувачують бригаду у доведенні їхнього сина до самогубства. Підставою для такого рішення сім’ї Гончарових стала передсмертна записка старшого лейтенанта, у якій він писав про погрози, тиск і приниження з боку свого начальника.

Мама загиблого воїна розповіла, що він майже два роки працював без вихідних та відпусток.

«Він постійно жалівся мені, що не витримує такого навантаження, що мріє виспатися, мріє про вихідний, хоч про якесь особисте життя. Він вів три посади та через день його ставили у наряди. Я радила йому звернутися до начальства, попросити відпустку. Він звертався. А його начальник, підполковник Гарбуз, йому відповідав: “Утомився — то піди напийся води”. Або: “Хочеш відпустку — я тобі компенсацію за неї до пенсії виплачу”. Валера казав, що не встигає, а Гарбуз казав: “Не можеш за день зробити, то роби вночі”», — розповідає пані Тетяна.

Один із товаришів зазначив, що Валерій просив, щоб його перевели на якусь іншу роботу, щоб дали помічників, проте не отримав допомоги від керівництва.

«Валера був трудоголік, дуже відповідальний. Будь-яке доручення йому хотілося виконати якнайкраще. Він старався, навіть власні комп’ютери на роботу привіз, працював одночасно на трьох моніторах. А керівництво постійно знецінювало його роботу, постійно принижувало. Валера просив у начальства, щоб його перевели на якусь іншу роботу, щоб йому дали помічників — його ніхто не чув, його просто загризали. На його скарги не звертали уваги».

Командир бригади полковник Олександр Мостовий розповів, що обставини, які призвели до загибелі старшого лейтенанта, розслідуватиме спеціальна комісія Повітряного командування «Центр». Свої висновки після закінчення розслідування надасть і поліція.

За словами Мостового командування цінувало Гончарова: він став старшим лейтенантом, отримав високі посади, його нагородили грамотою командування. Планувалося, що наступного року Валерій буде залучений до освоєння літаків F-16.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Треш"

Останні публікації

Обговорення: 3 коментаря

Написати коментар
 • Лз
  Лайно зверху
  21 груд.
  Так буває, коли у керівництва корона на вуха сповзає. А в цей час Щербанівськп с/р купує командиру місцевої тер.оборони НОВЕ авто за 2 мон.грн. із ПІДІГРІВОМ СИДІНЬ. Як Вам таке?
  Відповісти
 • Л
  Людмила
  23 груд.
  Такий молодий і гарний хлопець. Так шкода😢. Часто буває, коли робиш все добре, керівництво не цінує це, а сідає на голову. Співчуття рідним та близьким 🙏
  Відповісти
 • г
  галина
  29 груд.
  Шкода хлопця. Ніяк клятий совок з армії не витравити. Чи є надія, що об"єктивно розслідують цю трагедію і покарають винних??
  Відповісти