Учора на Полтавщині ймовірно впали уламки російської ракети

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін висловив припущення, що ввечері 11 травня у Карлівській громаді впали уламки ракети, адже не було значного руйнування і сильної пожежі, яка зазвичай спостерігається після влучання ракети.

poltavska-khvilia_xcwi/Kxp5qq_ng.jpeg
Одна з частин інфраструктурної будівлі, куди потрапила російська ракета (фото - ПОВА)

Про це він розповів 12 травня на брифінгу для журналістів. За його словами, руйнування, у порівнянні з іншими влучаннями ворожих ракет на території області, незначні. Ніхто не постраждав.

Повітряна тривога не спрацювала, бо ракета була випущена з літака і, ймовірно, мала влучити в інший об'єкт у Харківській області, повідомив Дмитро Лунін.

«Хочу сказати, що ракета стара, 60-х років минулого століття. Тобто вона могла просто не долетіти до своєї цілі, можливо, не вистачило палива. Наразі тривають слідчі дії», — розповів очільник області.

Дмитро Лунін також уточнив, що постраждала не критична інфраструктура і не житловий об'єкт.

Нагадаємо, 11 травня ввечері начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму телеграм-каналі повідомив про «приліт» у Карлівській громаді по обʼєкту інфраструктури.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар