Україна вимагає терміновий гумкоридор з маріупольського заводу «Азовсталь»

Сьогодні, 21 квітня, міністерка з реінтеграцій тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила, що Україна вимагає від росіян терміновий гуманітарний коридор з маріупольського комбінату «Азовсталь».

poltavska-khvilia_xcwi/7JcmKHw7g.jpeg
Фото:REUTERS/Pavel Klimov

У повідомленні йдеться, що на території «Азовсталі» знаходяться близько 1000 цивільних та 500 поранених військових.

«Їх усіх треба витягнути з Азовсталі сьогодні! Закликаю світових лідерів і міжнародну спільноту сфокусувати зараз свої зусилля саме на Азовсталі. Зараз це ключова точка та ключовий момент для гуманітарних зусиль!» — заявила Ірина Верещук.
poltavska-khvilia_xcwi/AUgNKHQ7g.png

Перед цим голова міноборони росії сергій шойгу відзвітував путіну про нібито «взяття Маріуполя под контроль» російськими окупаційними військами. шойгу заявив, що війська не змогли захопити «Азовсталь», де знаходяться захисники міста разом із цивільними. путін начебто наказав не штурмувати промзону «Азовсталі», а взяти її в облогу.

Нагадаємо, у мережі показали відео, як живуть люди у сховищі «Азовсталі».


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар