В очисних спорудах Полтави виявили невідому хімічну речовину

Працівники КП ПОР «Полтававодоканал» виявили скид забруднюючих речовин на Супрунівських очисних спорудах.

У пресслужбі водоканалу йдеться, що речовина рожевого кольору за деякими показниками перевищує гранично допустиму концентрацію забруднюючих речовин, що потрапляють на очисні споруди, у вісім разів.

poltavska-khvilia_xcwi/HUNJFqC4R.jpeg

Внаслідок цього скиду невстановленої речовини у всіх спорудах з біологічного очищення стічної води загинули бактерії активного мулу.

«З чого саме складається цей "кислотний борщ", наші фахівці ще досліджують, однак шкоди він завдав надзвичайної: у всіх задіяних спорудах з біологічного очищення стічної води бактерії активного мулу загинули», — пишуть у підприємстві на Facebook.

Запобігти техногенній та екологічній катастрофам вдалося лише завдяки злагодженим діям працівників підприємства.

Наразі стічні води, до яких потрапили продукти забруднення, ізолювали, аби убезпечити від забруднюючих матеріалів довкілля. Тривають лабораторні дослідження щодо структури забруднюючих речовин, рівня їх вмісту у стоках та шляху, яким вони до очисних споруд потрапили.

Поряд з активними відновлювальними роботами на Супрунівських очисних спорудах триває цілодобовий погодинний моніторинг ситуації з лабораторним контролем: фахівці КП ПОР «Полтававодоканал» продовжують вживати заходів щодо організації робіт для ліквідації наслідків забруднення стічних вод. Разом з цим, проводимо підрахунок завданих збитків та вартості відновлювальних робіт.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Роман Гежа

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар