В Україні проведуть наймасовіший радіодиктант

9 листопада о 10:00 проведуть національний флешмоб осені до Дня української письменності та мови – Радіодиктант національної єдності.

Про це повідомили на сайті Суспільне.

Флешмоб давно вийшов за межі суто радіоформату, й транслюватиметься на телеканалах та діджитал-платформах Суспільного. Сае у цей день тисячі українців з усього звіту беруть участь у флешмобі. Цього року трансляція радіодиктанту відбудеться:

  • радіо — Українське радіо, Радіо Культура (шукайте FM-частоту у своєму місті за посиланням або слухайте радіо у застосунку);
  • телебачення — UA: ПЕРШИЙ, регіональне суспільне телебачення;
  • інтернет — ютуб-канал та фейсбук-сторінка Українське радіо та Радіо Культура, фейсбук-сторінка UA: ПЕРШИЙ та регіональних філій Суспільного.

Правила написання диктанту:

  • Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба.
  • Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.
  • Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше, ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на електронну пошту rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть.

Окрім цього, диктант можна буде надіслати за допомогою будь-якого гаджета. Електронну форму опублікують на сайті Українського радіо 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців, залежно від кількості отриманих листів.

Написати диктант в Полтаві можна в обласній бібліотеці імені Олеся Гончара, а також можна приєднатися до акції, яку організовує Полтавська політехніка.

Нагадаємо, що полтавців запрошували долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар