Велика цифровізація: вчителі Полтавщини отримали майже 2500 ноутбуків

Учителям Полтавщини вручили 2447 ноутбуків.

Ноутбуки закупили за ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» від Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти та науки України.

Сертифікати на ноутбуки вчителі та представники шкіл отримали сьогодні, 17 листопада, у Полтавській ОДА.

poltavska-khvilia_xcwi/bUAQbwc7R.jpeg
«Коронавірус диктує свої правила. Тому держава має допомогти громадянам адаптуватися до нових реалій, щоб жити й працювати максимально комфортно та продуктивно. Як виявилося, у багатьох вчителів взагалі не було комп'ютерів, щоб проводити дистанційне навчання. Тому Президент поставив завдання вирішити цю проблему. Область за кошти державної субвенції та місцевих бюджетів придбала майже 2500 ноутбуків», — зазначив голова ПОДА Олег Синєгубов.
poltavska-khvilia_xcwi/HB8wxQc7g.jpeg

Директор Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Віта Ковальська додала, що цифровізація освіти — це незворотний процес:

«Усе, що ми робимо в галузі діджиталізації, спрямовано на забезпечення ефективного навчального процесу, зокрема й в умовах пандемії. Приділяємо багато уваги своєчасному і професійному наданню методичної допомоги вчителям, щоб вони могли ефективно та якісно отримати нові знання в галузі цифрової трансформації».
poltavska-khvilia_xcwi/wfFlxwc7g.jpeg

Наразі в області придбали 2447 ноутбуків на загальну суму 45,7 млн грн для 357 закладів освіти.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар