Влада області планує перерозподілити бюджет на медицину та оборону

На початок липня планують скликати сесію Полтавської облради, для того, аби перерозподілити бюджет.

poltavska-khvilia_xcwi/jXM_9qrng.jpeg

Про це 6 червня розповів голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький під час спілкування з журналістами.

За словами Біленького, планується перевиконання бюджету на 127%. Наразі область вже має перевиконання на певний період у зв'язку зі збільшеною рентною платою та збільшеного податку на ПДФО.

Тож на початок липня планують скликати сесію облради. На засіданні планують перерозподілити кошти на медицину та тероборону.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін розповів, що наразі система охорони здоров'я області перенавантажена через велику кількість переселенців. Тому потрібно закуповувати витратні матеріали, обладнання.

«У Харкові не працює онколікарня. У Сумах не працює онковідділення. Людей дуже багато. У нас тільки у день додатково лікуються 70 осіб в онколікарні», — сказав Лунін.

Також планують спрямувати кошти на закупівлю 20 дронів для військових та встановлення нових камер системи «Безпечна Полтавщина». Нові камери спостереження хочуть облаштувати на північному напрямку області. На це планують витратити близько 30 млн грн.

Нагадаємо, що голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький запропонував створити музей окупації радянської доби.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар