Влада Полтави планує розробити ескізний проєкт набережної в Прирічковому парку

На початку вересня заплановано оголосити всеукраїнський конкурс проєктів, а в грудні передбачити кошти в бюджеті на наступний рік для реалізації проєкту.

Про це повідомила 11 серпня депутатка Полтавської міської ради Юлія Городчаніна.

У серпні відновила роботу робоча група з розвитку Прирічкового парку. На першому засіданні ухвалили рішення оголосити всеукраїнський конкурс розроблення проєкту набережної в Прирічковому парку.

Спершу триватиме відкритий конкурс, а потім замовний. Конкурс матиме 2 етапи. У першому етапі проєктні команди подаватимуть власні резюме та візійне бачення території Прирічкового парку. У другому етапі учасники робочої групи обиратимуть кілька проєктних команд, які отримають технічне завдання.

«Це такий ескізний проєкт, який можна деталізувати, виділити фінансування й реалізовувати. Нині маємо 5 тис. євро від міжнародних партнерів GIZ, які готові профінансувати проведення конкурсу. За можливості міський бюджет додасть кошти на першу премію переможців», — сказала депутатка.

Завдання в конкурсі складатиметься з 2 блоків. Перший щодо організації й зонування простору.

«Будемо повністю опиратися на проведення дослідження громадської думки, щоби це не було суб’єктивною думкою членів робочої групи. Усі речі пропишемо в технічному завданню під проєктування для того, щоби архітектори, проєктні команди могли врахувати й запропонувати», — розповіла Городчаніна.

Набережну планують зробити максимально природньою, ймовірно, з дерев’яними пірсами, із заміною зелених насаджень, очисткою берега річки.

Результати конкурсу визначатимуть також у 2 етапи. У першому етапі переможців визначатиме журі. У другому — опитуватимуть полтавців.

Усі новини в зручному форматі шукайте в нашому телеграм-каналі

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар