Влада Полтави планує залучити експертів для визначення ступеня пошкоджень у будинку на Квітучій

Після визначення пошкоджень влада міста зможе розробити кошторис для виконання робіт у пошкодженій вибухом багатоповерхівці на вул. Квітуча, 8.

poltavska-khvilia_xcwi/vpFt7ZHSg.jpeg

22 листопада відбулася виїзна комісія на вул. Квітуча, 8, де у серпні в багатоповерхівці вибухнув газовий балон. На комісії вирішили, що потрібно залучити експертну будівельну організацію, яка визначить ступінь пошкоджень будинку. Після цього міська влада зможе розробити кошторис для виконання робіт.

«Вирішення проблем щодо цієї будівлі потребує комплексних, термінових заходів. Зробимо все можливе, щоб у декілька етапів проводилися ці роботи. Це стосується будівельної організації, яка визначить стан пошкоджень і які дії необхідні для ремонту цієї будівлі. Продумуємо схему, яка могла б залучити цю організацію якнайшвидше», — прокоментував заступник міського голови з питань ЖКГ Володимир Чередниченко.

Після вибуху мешканець багатоповерхівки Сергій переїхав в орендовану квартиру. Проживати у його власній квартирі не дозволяють. Вибухова хвиля пошкодила вхідні двері, посунула стіни, а також почала підійматися підлога.

«Тріщини пішли по стінці. Двері, стіни, яка відійшла на сантиметр. Це ж не я буду визначати наскільки воно пошкоджене. Бачите, раніше тут було все забите сміттям, коли його прибрали, побачили, що відійшла стіна», — розповідає чоловік.

Попре те, що люди, в яких постраждало житло, не проживають у своїх квартирах. Утім їм доводиться сплачувати за комунальні послуги. Тому влада також шукає алгоритм, аби постраждалим не надходили платіжки.

«На другий день вони пройшлися і першочерговий звіт сформували. Більше експертиз не було і ніякого документа, що в мене квартира в аварійному стані немає. У мене тільки є звіт, де написано, що мою квартиру не можна обстежувати через завали. Через цей папірець не можу звернутися, щоб з мене не брали за комунальні. Мені потрібен документ, що я тут не проживаю», — говорить мешканка будинку Ірина Черпакова.

Саме над квартирою Ірини Черпакової стався вибух, який зруйнував стелю:

«Бачите, стеля висить, ніяких укріплень немає. Прийшли утеплювати труби, сказали, що сюди не заходять у ці квартири, тому що страшно заходити, люди не утеплили труби. Утеплили тільки там, де кухня. Там де не постраждало».

Нагадаємо, що у багатоповерхівці по вул. Квітучій, 8, завершили утеплення вікон та запустили опалення.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар