Влада Полтави розриває договір із підприємством, яке зупинило ліфти в місті

22 лютого Полтавська міськрада скликала комісію ТЕБ і НС щодо ситуації із товариством «Будкомплект». Комісія одноголосно ухвалила рішення про розірвання договору з фірмою.

poltavska-khvilia_xcwi/y5WV9OTIR.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомила пані секретар Полтавської міськради Катерина Ямщикова:

«Одноголосно комісія ТЕБ і НС ухвалила рішення про розірвання ВСІХ договірних відносин із компанією, яка зупинила 600 ліфтів у громаді! По діям ТОВ БУДКОМПЛЕКТ розпочате кримінальне провадження».

За словами Ямщикової, після комісії сформували групу із представником поліції карного розшуку, юриста, працівника ЖКГ та комунального майна міськради для допуску до ліфтового господарства, аби розпочати процес запуску ліфтів.

Нагадаємо, що 22 лютого зранку Ямщикова заявила, що міська рада звернулася до правоохоронців стосовно дій товариства «Будкомплект». Йдеться про відключення ліфтів у багатоповерхівках міста, яке розпочалося 15 лютого.

Надалі міська рада планує перезаключити договір з двома іншими підрядниками, для того, аби ліфти у місті могли обслуговувати дві різні компанії.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • M
    MrsFox
    22 лют.
    Чиновники с бизнесменами бабки не могут поделить, а страдают обычные люди. Что вообще у нас в области происходит, если какие-то организации могут вот так просто шантажировать местную администрацию? Полный бардак и беззаконие.
    Відповісти