Влада Полтавщини пояснила, чому збільшили комендантську годину

На Раді оборони області правоохоронці повідомили, що кількість тяжких злочинів, а також злочинів, пов'язаних з вживанням алкоголю, зросла на 50%, а подекуди й на 100%.

poltavska-khvilia_xcwi/sfVBGeWVg.jpeg

Про це розповів начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час брифінгу з журналістами 1 вересня. За його словами, через це поліціянти внесли пропозицію продовжити комендантську годину та обмежити термін продажу алкоголю.

«Ви самі бачили, що у нас відбувалось під Кременчуком, і в Конкріт Барі, і в інших містах, де лунала російська музика, билися п'яні хлопці та дівчата. Мені здається, що зараз не на часі така поведінка, тому ми прийняли точку зору правоохоронців», — сказав Дмитро Лунін.

Також Дмитро Лунін наголосив, що адміністратори та власники ресторанів і кафе мають контролювати роботу своїх закладів і не допускати проявів неповаги до військових, які боронять нашу державу, у вигляді російської музики та п'яних дебошів.

Нагадаємо, з 1 вересня тривалість комендантської години на Полтавщині становить з 22:00 до 5:00. Продавати алкоголь у магазинах та закладах громадського харчування можна з 12:00 до 18:00, це стосується всіх алкогольних напоїв не залежно від міцності.

Раніше ми писали, чи запрацюють на Полтавщині басейни, спортивні клуби та ДЮСШ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар