Вночі намагалися підпалити будинок полтавського депутата

У ніч на 14 січня двоє чоловіків приїхали на машині до будинку полтавського депутата Євгена Момонта у Петрівці і кинули коктейль молотова. Внаслідок цього почалася пожежа.

poltavska-khvilia_xcwi/TpCQA2Jng.jpeg
Фото з особистої сторінки Євгена Момонта

Тієї ночі депутат залишився ночувати в Полтаві, а за будинком наглядала охорона. За його словами, близько п'ятої ранку на територію проникли двоє чоловіків. Спочатку вони хотіли потрапити до будинку через вікно, а коли їм це не вдалося підпалили терасу і кинули в будинок легкозаймисту речовину, розповів Євген Момонт. Попередньо це був «коктейль Молотова».

Спрацювала пожежна сигналізація, на виклик приїхала поліція.

«У мене запитали дозволу, чи можна розбити вікно, щоб загасити пожежу, я звісно погодився. Вогонь завдав збитків», — розповів «Полтавській хвилі» Євген Момонт.

Наразі тривають слідчі дії, поліція не розголошує подробиць. Депутат пов'язує інцидент зі своєю політичною діяльністю.

«Це сто відсотково політичне переслідування. До цього неодноразово були прямі погрози від народного депутата Іллі Киви і непрямі погрози від його поплічників», — повідомив Євген Момонт.

Раніше депутат та його колега Тетяна Годяк заявили, що не підтримують цінності партії ОПЗЖ, членами якої вони були. Після чого на партійній конференції їх виключили зі списків ОПЗЖ.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар